Classes for children 4 years
Заняття 1
Тема: My family!
Програмовий зміст: Ввести нові лексичні одиниці: «mother - mom», «father - dad», «sister», «brother», «family». Повторити граматичні моделі: «This is», «Who is this?». Навчати діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Виховувати культуру спілкування.
Обладнання:
Демонстраційний матеріал: Картки із зображенням: мами, тата, брата, сестри, сім'ї.
ХІД ЗАНЯТТЯ
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
ІІ. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
· Привітання:
Т: Hello, children!
· Повідомлення теми та мети заняття:
T: Today we continue to study English, but we will teach the topic «My family». Let's learn to tell about our family and describe mom and dad, sister and brother. Are you ready to get started? Then, we start our lesson!
Уведення в іншомовну атмосферу:
· Вивчення пісні «Family»
Т: Let's sing a song!
Family
Family
Family
We are family.
Mommy and daddy.
Brother and sister.
Grandma Grandpa.
One big family.
Reading with mommy.
Riding with daddy.
Grandma, grandpa love to cook.
Baseball with brother.
Dancing with sister.
You can count on me.
We are family.
Mommy and daddy.
Brother and sister.
Grandma Grandpa.
One big family.
Family
Family
Family
We are family.
https://www.youtube.com/watch?v=Te2M7oYFQgA
ІІ.ОСНОВНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ
· Дидактична (фонетична) гра «Auction»
Мета: Тренувати дітей у сприйманні звуків: [ð] та [ə] на слух.
Обладнання: Картки із зображенням: мами, тата, брата, сестри, сім'ї.
Хід гри: Викладач розкладає картки із зображеннями на килимку, діти розміщені колом «Make a circle!». Викладач вимовляє звук, а діти повинні швидко відшукати на килимку, відповідне зображення, в назві якого є присутній цей звук. Той, хто найшвидше візьме картку, вважається найспритнішим та отримує наклейку!
· Перегляд відео «Animal Families»
Т: Let's watch the video!
Мета: Закріпити знання граматичних моделей: «my family», «call me», «this is my mom», «this is my dad», «my baby».
https://www.youtube.com/watch?v=Z0h8ST8lvto
Матеріал для відпрацювання:
Hey yo, I love my family.
Hey yo, I love my family.
I'm a little penguin, call me 'Chick'.
This is my mom, and this is my dad.
After my mom laid me as an egg,
Dad held me with his love.
Hey yo, I love my family.
Hey yo, I love my baby.
I'm a little kangaroo, call me 'Joey'.
This is my mom, and this is my dad.
When my mom put me in her pouch,
I was as small as a bean.
Hey yo, I love my family.
Hey yo, I love my baby.
I'm a little polar bear, call me 'Cub'.
This is my mom, and this is my brother. .
When we are hungry,
we go on a hunt.
I learn how to hunt and swim.
Hey yo, I love my family.
Hey yo, I love my baby.
(На підкреслені вирази звернути увагу дітей - проговорити - перекласти!)
ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ
Questions for children:
- Did you enjoy the lesson today?
- Did you like the theme "My family !?"
- What new words did you remember?
Заняття 2
Тема: Animals and bird!
Програмовий зміст: Ввести нові лексичні одиниці теми «Аnimals»: «cow», «cat», «bird», «bat», «rhino», «duck», «snake», «dog», «bear», «frog», «seal», «owl». Закріпити граматичні структури: «I like...». Ввести нові лексичні одиниці: «chicken», «sheep», «cow», «horse», «pig». Навчати діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Виховувати культуру спілкування.
Обладнання:
Демонстраційний матеріал: Картки із зображенням:курки, вівці, корови, коня, свині.
ХІД ЗАНЯТТЯ
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
ІІ. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
· Привітання:
Т: Hello, children!
· Повідомлення теми та мети заняття:
T: Today we begin to study animals and birds. You will find it very interesting and useful. I want us to start our lesson soon! Are you ready? Let's get started!
· Уведення в іншомовну атмосферу:
· Вивчення пісні «I like animals»
Т: Let's sing a song!
I like cows
I like cats
I like birds
I like bats
I like rhinos
I like ducks
I like all the animals in the world!
I like animals, animals, animals
I like animals, animals, animals
I like snakes
I like dogs
I like bears
I like frogs
I like seals
I like owls
I like all the animals in the world!
I like animals, animals, animals
I like animals, animals, animals
https://www.youtube.com/watch?v=yS1zl4g7HLA
ІІ.ОСНОВНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ
· Перегляд відео «Domestic animals of the farm»
Т: Let's watch the video!
Мета: Ввести нові лексичні одиниці: «chicken», «sheep», «cow», «horse», «pig».
Матеріал для відпрацювання:
- А chicken;
- А sheep;
- А cow;
- А horse;
- А pig;
https://www.youtube.com/watch?v=RVJbKPW3Crs
· Дидактична гра «Slow reveal»
Мета: Закріпити нові лексичні одиниці: «chicken», «sheep», «cow», «horse», «pig».
Обладнання: Картки із зображенням:курки, вівці, корови, коня, свині.
Хід гри:
Guess it, what is it, what is it?
No, no, no, think again...
Bing, bing, bing, bing... / Good job!
This is а chicken ... (Repeat all together).
+ Louder / Quieter
Are you ready?
Сhicken, chicken, chicken, chicken = louder.
&
Сhicken, chicken, chicken, chicken = quieter.
(We say all the new words like that).
Тварини наочність.docx
· Відпрацювання лексики з пісні «I like animals»
Мета: Закріпити знання лексичних одиниць теми «Аnimals»: «cow», «cat», «bird», «bat», «rhino», «duck», «snake», «dog», «bear», «frog», «seal», «owl». Закріпити граматичні структури: «I like...».
Матеріал для відпрацювання:
- А cow;
- А cat;
- А bird;
- А bat;
- А rhino;
- А duck;
- А snake;
- А dog;
- А bear;
- А frog;
- А seal;
- А owl;
ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ
Questions for children:
- Do you like to study the new topic «Animals and Birds»?
- Want to know more animals?
- Will we continue to study this topic?