Classes for children 5 years
Заняття 1
Тема: My family!
Програмовий зміст: Ввести нові лексичні одиниці: «grandmother - grandma», «grandfather - grandpa», «mother - mom», «father - dad», «sister», «brother», «uncle»,«aunt», «cousin». Ввести нові граматичні моделі: «Slow as a turtle. = Who is faster? - Are you sure? - Yes, I am sure.». Закріпити вивчені лексичні одиниці теми «Animals»: «turtle», «mouse», «snail», «rabbit»; «slow», «fast». Навчати діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Виховувати культуру спілкування.
Обладнання:
Демонстраційний матеріал: Картки із зображенням: черепахи, миші, зайця, равлика.
ХІД ЗАНЯТТЯ
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
ІІ. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
· Привітання:
Т: Hello, children!
· Повідомлення теми та мети заняття:
T: Today we begin to study the new topic "My family!" I hope, that we will learn a lot of good songs, poems and play a lot. Are you ready? Then, let's start our lesson!
· Уведення в іншомовну атмосферу:
· Перегляд відео «Family members»
Т: Let's watch the video!
Мета: Ввести нові лексичні одиниці теми «Family»: «grandmother - grandma», «grandfather - grandpa», «mother - mom», «father - dad», «sister», «brother», «uncle»,«aunt», «cousin». Закріпити вивчені лексичні одиниці теми «Animals»: «turtle», «mouse», «snail», «rabbit»; «slow», «fast».
Обладнання: Картки із зображенням: черепахи, миші, зайця, равлика.
Example:
Slow as a turtle. = Who is faster? - Are you sure? - Yes, I am sure.
Fast as a mouse.
Fast as a rabbit. = Who is slower? - Are you sure? - Yes, I am sure.
Slow as a snail.
(Дивимось від початку до 0.25!!!)
https://www.youtube.com/watch?v=NVEzzzia8Yo
· Вивчення пісні «Family members»
Т: Let's sing a song!
This is my great family.
Mother, father, me.
This is my great family.
Mother, father, me.
This is my sister.
This is my brother.
Grandmother, grandfather, aunt, uncle, cousin.
This is my great family.
Mother, father, me.
https://www.youtube.com/watch?v=NVEzzzia8Yo
ІІ.ОСНОВНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ
· Дидактична (фонетична) гра «Complete the word»
Мета: Закріпити лексичні одиниці: «grandmother - grandma», «grandfather - grandpa», «mother - mom», «father - dad», «sister», «brother», «uncle»,«aunt».
Обладнання: Картки із зображенням: мами, тата, бабусі, дідуся, брата, сестри, тітки, дяді.
Хід гри: Викладач ділить дітей на дві команди «team», показуючи зображення, називає перший його склад (наприклад, зображення мами - mo-ther), завдання дітей продовжити, котра команда «faster», та команда отримує «star» - в якої команди більше та швидше назбирається зірок, та команда перемогла.
Ускладнення: Можна програти двічі, пришвидшивши темп.
Family-Flashcards.pdf
· Перегляд відео «The finger family»
Т: Let's watch the video!
Мета: Закріпити лексичні одиниці: «mom», «dad», «sister», «brother», «baby», «finger». Закріпити граматичні структури: «Where are you?», «how do you do?». Закріпити знання теми «Numbers»: «оne», «two», «three», «four», «five».
Матеріал для відпрацювання:
Daddy finger, daddy finger, where are you?
Here I am, here I am! How do you do?
Mommy finger, mommy finger, where are you?
Here I am, here I am! How do you do?
Brother finger, brother finger, where are you?
Here I am, here I am! How do you do?
Sister finger, sister finger, where are you?
Here I am, here I am! How do you do?
Baby finger, baby finger, where are you?
Here I am, here I am! How do you do?
https://www.youtube.com/watch?v=1RMvYzY8gC8
ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ
Questions for children:
- Did we sing a song today?
- What topic did we start teaching today?
- What family members do you remember?
Заняття 2
Тема: Animals and bird!
Програмовий зміст: Ввести нові лексичні одиниці: «cow», «cat», «bird», «bat», «rhino», «duck», «snake», «dog», «bear», «frog», «seal», «owl», «sheep», «donkey». Ввести нові граматичні моделі: «What's in the window can you see?», «let's all look together.», «I wonder what's in the red window?», «do you know what it is?». Навчати діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Виховувати культуру спілкування.
Обладнання:
Демонстраційний матеріал: Картки із зображенням:корови, кота, пташки, кажана, носорога, качки, змії, собаки, ведмедя, жаби, вівці, ослика, сови.
ХІД ЗАНЯТТЯ
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
ІІ. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
· Привітання:
Т: Hello, children!
· Повідомлення теми та мети заняття:
T: Today we begin to study animals and birds. You will find it very interesting and useful. I want us to start our lesson soon! Are you ready? Let's get started!
· Уведення в іншомовну атмосферу:
· Вивчення пісні «I like animals»
Т: Let's sing a song!
I like cows
I like cats
I like birds
I like bats
I like rhinos
I like ducks
I like all the animals in the world!
I like animals, animals, animals
I like animals, animals, animals
I like snakes
I like dogs
I like bears
I like frogs
I like seals
I like owls
I like all the animals in the world!
I like animals, animals, animals
I like animals, animals, animals
https://www.youtube.com/watch?v=yS1zl4g7HLA
ІІ.ОСНОВНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ
· Перегляд відео «What's in the Window?»
Мета: Ввести нові лексичні одиниці: «cow», «cat»,«dog», «duck», «donkey», «sheep». Ввести нові граматичні моделі: «What's in the window can you see?», «let's all look together.», «I wonder what's in the red window?», «do you know what it is?».
Матеріал для відпрацювання:
What's in the window can you see?
Boys and girls come and look with me
Let's all look together so we know
What's in the window. Ready, let's go!
I wonder what's in the red window? Let's take a look
Moooooo! Do you know what it is?
It's a cow! Moooo! Moooo!
What's in the window can you see?
Boys and girls come and look with me
Let's take a look in the blue window
Meeow! Meeow! I wonder what it is?
It's a cat! Meeow!
What's in the window can you see?
Boys and girls come and look with me
Let's try the yellow window
Woof! Woof! What is it?
It's a dog! Woof!
What's in the window can you see?
Boys and girls come and look with me
Let's take a look in the green window
Quack! Quack! Do you know what it is?
It's a duck! Quack! Quack!
What's in the window can you see?
Boys and girls come and look with me
Let's look in the purple window
Hee-haw! Hee-haw! What is it?
It's a donkey! Hee-haw! Hee-haw!
What's in the window can you see?
Boys and girls come and look with me
Let's take a look in the orange window
Baa! Baa! What is it?
It's a sheep! Baa! Baa!
Looking in the window there's lots to see
Thank you everybody for helping me
Thank you everybody now we know
What's in the window it's time to go.
https://www.youtube.com/watch?v=qHzSFNk_g-E
· Дидактична гра «Slow reveal»
Мета: Закріпити нові лексичні одиниці: «cow», «cat», «bird», «bat», «rhino», «duck», «snake», «dog», «bear», «frog», «sheep», «donkey», «owl».
Обладнання: Картки із зображенням:корови, кота, пташки, кажана, носорога, качки, змії, собаки, ведмедя, жаби, вівці, ослика, сови.
Хід гри:
Guess it, what is it, what is it?
No, no, no, think again...
Bing, bing, bing, bing... / Good job!
This is а sheep ... (Repeat all together).
+ Louder / Quieter
Are you ready?
Sheep, sheep, sheep , sheep = louder.
&
Sheep, sheep, sheep , sheep = quieter.
(We say all the new words like that).
Тварини наочність.docx
ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ
Questions for children:
- What animals do you like the most?
- What animals do you remember?
- Will we continue to study animals?