Classes for children 6 years

Заняття 1

Тема: My family!

Програмовий зміст: Ввести нові лексичні одиниці: «grandmother - grandma», «grandfather - grandpa», «mother - mom», «father - dad», «sister», «brother», «uncle»,«aunt», «cousins», «baby». Ввести нові граматичні структури: «We must!», «there are four members», «consists of», «do not talk...».Закріпити знання граматичних структур: «Especially helping older family members», «love», «take care (each other)», «especially respect», «take care of younger sibling». Навчати діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Виховувати культуру спілкування.

Обладнання:

Демонстраційний матеріал: Картки із зображеннями: мами, тата, бабусі, дідуся, сестри, брата, тітки, дядька, кузинів.

ХІД ЗАНЯТТЯ

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

ІІ. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

· Привітання:

Т: Hello, children!

· Повідомлення теми та мети заняття:

T: Today we begin to study a new topic - the topic «My family!». We will learn a lot of interesting things. You will like it! Are you ready? Then, let's start our lesson, quickly!

Уведення в іншомовну атмосферу:

· Вивчення пісні «Family!»

Т: Let's sing a song!

Family

Family

Family

We are family.

Mommy and daddy.

Brother and sister.

Grandma Grandpa.

One big family.

Reading with mommy.

Riding with daddy.

Grandma, grandpa love to cook.

Baseball with brother.

Dancing with sister.

You can count on me.

We are family.

Mommy and daddy.

Brother and sister.

Grandma Grandpa.

One big family.

Family

Family

Family

We are family.

https://www.youtube.com/watch?v=Te2M7oYFQgA&t=1s 

ІІ.ОСНОВНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ

· Перегляд відео «My Family and I»

Т: Let's watch the video!

Мета: Ввести нові лексичні одиниці: «grandmother - grandma», «grandfather - grandpa», «mother - mom», «father - dad», «sister», «brother», «uncle»,«aunt», «cousins». Ввести нові граматичні структури: «We must!», «there are four members», «consists of», «do not talk...».

Матеріал для відпрацювання:

This is my family. My family is small. There are four members in my family.

My father, mother, sister and myself. Our parents send us to school. Mother prepares tasty food and puts it in our tiffin box. Father and mother help us with our studies. My father goes to office. He works very hard. Father wants us to be happy. Mother does household work. She takes good care of us. On holidays my father, my sister and myself help mother to clean the house. Our mother is as important as our father in our family. My mother prepares different food every day. We eat different types of vegetables, cereals and pulses. We do not make a fuss over our food. At dinner time, we all sit together. Do not talk with our mouth full.

My family is big. My family consists of: grandparents, uncle, aunt, cousins, my parends, my brother and myself. We must love, respect and take care of each and every member of our family. We must especially respect and take care of the older members in our family. We must take care of the members of the family who are not in good health.

https://www.youtube.com/watch?v=0_NPW2zybfU 

· *Дидактична гра «Complete the sentences»

Мета: Закріпити знання граматичних структур: «Especially helping older family members», «love», «take care (each other)», «especially respect», «take care of younger sibling».

Обладнання:Картки із зображеннями: мами, тата, бабусі, дідуся, сестри, брата.

Хід гри: Викладач, розміщуючи дітей за командою «Make a circle!», показує зображення, наприклад, «grandparents» - запитує «What should we do?», «Should we help them?», «Should we take care of them?» - відповідь - «We must especially respect and take care of the older members in our family». Виховуємо дбайливе ставлення до батьків, старших членів родини, молодших братиків та сестричок та розуміння власних обов'язків перед ними.

  • Especially helping older family members;
  • Love;
  • Take care (each other);
  • Especially respect;
  • Take care of younger sibling.

· Дидактична гра «Words»

Мета: Закріпити лексичні одиниці: «grandmother - grandma», «grandfather - grandpa», «mother - mom», «father - dad», «sister», «brother», «uncle»,«aunt».

Обладнання: Картки із зображеннями: мами, тата, бабусі, дідуся, сестри, брата, тітки, дядька.

Хід гри: Викладач показуючи зображення, проговорює разом з дітьми перше коло всі нові лексичні одиниці. Наступне коло, діти проговорюють самостійно. Для ускладнення, збільшити швидкість показу зображень та відповіді дітей, для підтримування інтересу та темпу заняття.

ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ

Questions for children:

  • Did you like the lesson?
  • What new words did you remember?
  • Did you like the song in class today?


Заняття 2

Тема: Animals and bird!

Програмовий зміст: Ввести нові лексичні одиниці: «lion», «elephant», «giraffe», «monkey»,«crocodile», «gorilla», «zebra», «tiger», «rhinoceros», «bear», «wolf». Ввести / закріпити лексичні одиниці: «forest»: «fox», «wolf», «bear», «rabbit»; «desert»: «camel», «scorpion», «snake»; «ocean»: «shark», «fish», «sea horse», «dolphin»; «polar»: «penguin», «seal», «polar bear», «deer». Закріпити знання граматичних структур: «Who is this?» - «This is а...».Навчати діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Виховувати культуру спілкування.

Обладнання:

Демонстраційний матеріал: Картки із зображенням відповідних тварин та зображення місць їх проживання.

ХІД ЗАНЯТТЯ

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

ІІ. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

· Привітання:

Т: Hello, children!

· Повідомлення теми та мети заняття:

T: Today we begin to study animals and birds. You will find it very interesting and useful. I want us to start our lesson soon! Are you ready? Let's get started!

· Уведення в іншомовну атмосферу:

· Вивчення пісні «Let's go to the zoo»

Т: Let's sing a song!

Stomp like elephants!

Let's go to the zoo.

And stomp like the elephants do.

Let's go to the zoo.

And stomp like the elephants do.

(Stomp around the room like elephants.)

Jump like kangaroos.

Let's go to the zoo.

And jump like the kangaroos do.

Let's go to the zoo.

And jump like the kangaroos do.

(Jump around the room like kangaroos.)

Swing like monkeys.

Let's go to the zoo.

And swing like the monkeys do.

Let's go to the zoo.

And swing like the monkeys do.

(Swing around the room like monkeys.)

Waddle like penguins.

Let's go to the zoo.

And waddle like the penguins do.

Let's go to the zoo.

And waddle like the penguins do.

(Waddle around the room like penguins.)

Slither like snakes.

Let's go to the zoo.

And slither like the snakes do.

Let's go to the zoo.

And slither like the snakes do.

(Slither around the room like snakes.)

Swim like polar bears.

Let's go to the zoo.

And swim like the polar bears do.

Let's go to the zoo.

And swim like the polar bears do.

(Swim around the room like polar bears.)

Let's go to the zoo.

And dance like the animals do.

Let's go to the zoo.

And dance like the animals do.

https://www.youtube.com/watch?v=OwRmivbNgQk 

ІІ.ОСНОВНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ

· Перегляд відео «Wild animals»

Мета: Ввести нові лексичні одиниці: «lion», «elephant», «giraffe», «monkey»,«crocodile», «gorilla», «zebra», «tiger», «rhinoceros», «bear», «wolf».

Матеріал для відпрацювання:

  • А lion;
  • А elephant;
  • А giraffe;
  • А monkey;
  • А crocodile;
  • А gorilla;
  • А zebra;
  • А tiger;
  • А rhinoceros;
  • А bear;
  • А wolf;

https://www.youtube.com/watch?v=CA6Mofzh7jo 

Тварини наочність.docx

· Дидактична гра «Who lives where?»

Мета: Ввести / закріпити лексичні одиниці: «forest»: «fox», «wolf», «bear», «rabbit»; «desert»: «camel», «scorpion», «snake»; «ocean»: «shark», «fish», «sea horse», «dolphin»; «polar»: «penguin», «seal», «polar bear», «deer».

Обладнання: Картки із зображенням відповідних тварин та зображення місць їх проживання. Наліпки!

Хід гри: Викладач, демонструючи зображення місць проживання тварин, голосно, чітко та виразно проговорює їх з дітьми. Після чого, викладач, запитує: «Where does the fox live?» - «The fox lives in the forest.» - і прикладаємо лисичку до зображення лісу. Так пропрацьовуємо зі всіма тварина!!!

(Важливо, спонукати дітей відповідати/говорити повними реченнями.)

· Вивчення «Description of themouse»

This is a mouse.

A mouse can be grey and white.

A mouse can run fast.

A mouse can jump too.

Mice like cheese very much.

ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ

Questions for children:

  • What topic did we start studying?
  • What animals do you remember?
  • How did you like the animals the most?
© 2022 English. 12 , Ukraine, NY 10002
Powered by Webnode Cookies
Create your website for free! This website was made with Webnode. Create your own for free today! Get started